Як привітати коханих жінок з 8 березня?

Хтось вважає 8 березня всього лиш радянською традицією, хтось просто не сприймає, а хтось чекає з нетерпінням. Це день коли жінки на вулицях в задумливих посмішках, у яскравих нарядах і, переважно, з квітами та подаруночками в руках. Мабуть не важливо відношення до дати чи навіть до традиції, якщо ви хочете щоб чиїсь очі засіяли.

Що подарувати?

Згідно з результатами дослідження Київського міжнародного інституту соціології  23% жінок бажають отримати квіти, а 32% чоловіків мають намір зробити такий подарунок. 12% респондентів-жінок заявили, що не чекають від чоловіків ніяких подарунків крім турботи та уваги. 7% жінок хотіли б отримати у подарунок косметику, парфуми або туалетну воду, і така ж кількість чоловіків має намір їх подарувати. На романтичну вечерю чекають 5% жінок, і стільки ж чоловік планують саме у такий спосіб порадувати своїх коханих. 7% чоловіків планують подарувати гроші, і 5% жінок хотіли б отримати саме такий подарунок. Також дослідження виявило, що 13% респондентів-жінок не мають людини, від якої вони чекають подарунків, а 10% чоловіків не мають, кому їх дарувати. Про це повідомляється на сайті Уніан.

Варіант заміни традиційних квітів – вазони. Горщик з трояндами, фіалками чи орхідеями точно матиме кращий запах та вигляд, аніж букет. Також не останній варіант букет з фруктів чи солодкого.

Можна придбати сертифікат на різноманітні заходи, магазини з одягом, аксесуарами чи парфумами. Сертифікат на різноманітні майстер-класи можна придбати на двох.

До речі, з приводу подарунків інтернетом вже давно гуляє жарт – буцімто скріншот переписки:

– Що тобі подарувати на свято?

– Ну не знаю, що хочеш… До речі, давай зустрінемося через півгодини, я майже готова, одягнуся, побризкаюсь улюбленими парфумами… ну як парфумами, так, залишками… і виходитиму.

– Ну хоч натякни, що ти хотіла б у подарунок.

Якщо ідей взагалі нема, порадьтеся з людьми з кола спілкування жінки.

Якщо купуєте річ, яка має розмір, то краще кілька разів перевірити, чи вона підійде. У будь-якому випадку збережіть чек.

І головне – подаруйте коханим настрій з самого ранку.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *