Увага! Аферисти виграють!

Для кожного, хто бажає отак просто взяти і виграти коштовний приз усе виглядає досить правдоподібно: надходить смс із повдомленням про виграш, номером стаціонарного телефону та адресою сайту. Виявляється, що акцію проводить система пейбоксів для поповння рахунків, на сайті можна побачити більш-менш грамотний опис умов, а також багато втішаючої інформації як, наприклад, номер ліцензії, сертифікати, фізичну адресу, привітання клієнтам від керівників і щось про десятирічний досвід.
Але чомусь не вам телефонують повідомити про виграш, а чекають вашого дзвінка і якщо ви не реагуєте в семиденний срок, то виграш переходить іншому випадковому клієнту! Це вже мало б насторожити, але ж коли хочеться щоб казка стала дійсністю…
Насправді сайт http://paybox-ua.com/ існує всього лише три дні, це легко перевірити, за вказаними телефонами просять надіслати дані ІНН, паспорту і номер кредитної картки, до офісу звичайно не запрошують. 


Велике прохання до всіх свідомих громадян – поясніть своїм родичам, батькам, сусідам, що таким чином можна тільки програти гроші, що для виграшу у акції, у ній потрібно офіційно взяти участь, якось зареєструватися і у випадку виграшу про це повідомлять не смскою. Кожен, хто повівся, дійсно зробив казку дійсністю, але у цій акції свій приз виграв аферист.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *