Поскаржитися “Укравтодору” на стан доріг

Українці зможуть поскаржитися “Укравтодору” на стан доріг, потрібен лише телефон: як це зробити.

Державна агенція автомобільних доріг України “Укравтодор” відкрила можливість скаржитися на стан доріг. Зробити це можна у режимі реального часу за допомогою смартфона.

Дорожники почали співпрацювати з навігаційною системою Waze, у середу, 11 грудня, повідомили у пресслужбі компанії.

Після надсилання скарги  на автошляхи від користувачів програми, їх збираються в єдину базу, яка доступна для дорожньої служби в режимі реального часу. Уся інформація подається з точними GPS-координатами, а також зі світлинами доріг.

Таким чином відомство зможе зібрати максимально повну інформацію про стан покриття по всій країні. А також оперативно отримувати повідомлення про ожеледицю чи обмеження в русі через аварії й реагувати на них. Вся інформація подається з точними GPS-координатами, а також з фотографіями та коментарями від водіїв, якщо останні їх додали“, – йдеться в повідомленні пресслужби.

Поки система тестується у Львівській та Дніпропетровській областях. Але надалі має запрацювати по всій країні. В “Укравтодорі” переконують, що зможуть оперативніше реагувати на скарги громадян і зосередити нашу увагу, в першу чергу, на найбільш проблемних ділянках доріг. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *