Планове відключення світла в Ірпені 26 лютого

У зв’язку з плановими ремонтними роботами ПАТ «Київобленерго» 26 лютого з 8:00 до 17:00 год буде відключено електропостачання в Ірпені по вул. Полтавська, Котляревського, Гостомельське шосе.

Підготуйтеся завчасно!

Ви можете значно зменшити вплив відключення електроенергії, витративши час на попередню підготовку.

1. Завчасно зарядіть усі пристрої та запасіться батарейками.

2. Дізнайтеся та запишіть номер телефона ЖЕКу.

3. Вимкніть всі електроприлади і електронне устаткування, щоб запобігти збитку від стрибків напруги при відновленні електропостачання.

До речі, якщо в результаті позапланового відключення електрики у Вас вийшла з ладу побутова техніка, збиток вам зобов’язаний відшкодувати виконавець комунальних послуг або енергопостачальна організація. Після усунення аварії потрібно звертатися до юриста для отримання детальної інформації.

4. Заповніть вільне місце в морозильнику пляшками з водою. Заморожені пляшки з водою будуть служити в якості акумуляторів холоду, і будуть підтримувати холод холодильнику під час відсутності електрики.

В день вимкнення світла не рекомендуються користуватися ліфтами.

А якщо у вас є маленькі діти, це найкращий час для інструктажу на подібні випадки. Покажіть їм де зберігається ліхтарик, що робити, як вимкнути усю техніку вдома і до кого звертитися – в першу чергу вини повинні повідомляти саме вам, а не шукати причину вимкнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *