Художнього керівника Ірпінського економічного коледжу відзначено стипендією Президента України

   20 серпня 2020 року відбулося засідання комісії з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. На засіданні розглянуто 215 заявок. За результатами проведеної роботи комісія прийняла рішення рекомендувати до призначення стипендії 197 кандидатів.

     Стипендіаткою у сфері театрального мистецтва стала художній керівник ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» Наталія Шмарко.

Наталія є призеркою обласних та всеукраїнських театральних конкурсів. Серед найбільш вагомих нагород: диплом лауреата І ступеня в номінації «Театральне мистецтво» Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу мистецтв «Родина» імені Назарія Яремчука (травень 2020); диплом лауреата І ступеня конкурсу читців «Сила слова» Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка (жовтень 2019); подяка за розвиток національного самоусвідомлення та громадянської відповідальності учнів, за натхненну та активну участь у Фестивалі шістдесятництва та дисидентського руху, організованому Національним центром «Мала академія наук України» (жовтень 2019); диплом за І місце в номінації «Театральне мистецтво» Всеукраїнського телевізійного конкурсу-фестивалю мистецтв «Зірочко, засвітись!» (травень 2019); диплом «Гран-прі» в номінації «Художнє читання, авторська літературно-музична композиція» Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сузір’я Звягеля» (березень 2019); сертифікат учасниці школи з культурної дипломатії «Шляхами Леся Курбаса. Київ» Національного центру «МАН України» (квітень 2019) та інші.

Дівчина пише патріотичні вірші, є учасницею багатьох благодійних акцій та концертів, створила дитячу театральну студію «Фігаро», яка діє на базі Ірпінського економічного коледжу. Студенти коледжу є переможцями всеукраїнських конкурсів та мистецьких акцій. Серед вагомих здобутків вихованців коледжу під керівництвом Наталії Шмарко:

  • диплом ІІ ступеня студентки Бушуєвої Дар’ї на Відкритому всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів – онлайн» (серпень 2020);
  • диплом лауреата І ступеня студентки Брущенко Анастасії у номінації «Кіно-, телемистецтво» та спеціальні відзнаки студентів Горбатюк Ірини та Горенка Микити у цій же номінації Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь 2020» (квітень 2020);
  • диплом лауреата І ступеня студента Балабана Дмитра та спеціальна відзнака за артистизм студента Колеснікова Дмитра на конкурсі читців «Сила слова» Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка (жовтень 2019).

Джерело: НУБіП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *