Результат 216 турніру зі змішаних єдиноборств Bellator

Сьогодні вночі на Mohegan Sun Arena, в Анкасвілі, США, відбувся 216 турнір зі змішаних єдиноборств Bellator.

Ірпінчанин Ярослав Амосов одноголосим рішенням суддів одержав перемогу у поєдинку з бразилійцем Еріком Сільвою.

Наш земляк, 25 річний представник напівсередньої вагової категорії
Ярослав Амосов – український самбіст та боєць змішаного стилю, представник напівсередньої вагової категорії, триразовий чемпіон світу з Бойового самбо, дворазовий чемпіон Європи, чемпіон Євразії, володар Кубку Європи, переможець багатьох змагань національного і міжнародного значення, заслужений майстер спорту провів 21 поєдинок у змішаних єдиноборствах.

За ярослава вболівало усе рідне місто, а трансляцію бою ірпінчани завчасно запропонували дивитися у місцевому кінотеатрі Перун.

Попередній кард:

Тайлер Форчун переміг Райана Покріфкі технічним нокаутом в першому раунді;

Нехрус Мірходжаев переміг Патріка Кейсі больовим прийомом в третьому раунді;

Вінісіус Де Хесус переміг Родольфо Варселлос технічним нокаутом в першому раунді;

Кемран Лачинов переміг Кастріота Ксема больовим прийомом у другому раунді;

Джастін Самтер переміг Регіналдо Фелікса задушливим прийомом в другому раунді;

Джессі Косаковським переміг Родольфо Рочу задушливим прийомом в другому раунді;

Деметріус Плаза переміг Ендрюс Родрігеса одноголосним рішенням суддів (29-28, 29-27, 29-27).

Основний кард:

Мірко Филипович переміг Роя Нельсона одноголосним рішенням суддів (30-27, 29-28, 29-28);

Чейк Конго переміг Віталія Мінакова одноголосним рішенням суддів (30-27, 29-28, 29-28);

Ярослав Амосов переміг Еріка Сільву одноголосним рішенням суддів (29-28, 29-28, 29-28);

Валері Лоуреда переміг Колбі Флетчера технічним нокаутом в першому раунді.

#mma #mmapro #mmaproukraine #mmaukraine #Bellator216 #YaroslavAmosov #ErickSilva #CheickKongo  #VitalyMinakov #MirkoFilipovic  #RoyNelson  #ValerieLoureda  #ColbyFletcher